IpLex / ЯК ПРАЦЮЄ НА МОБ
ОТРИМАЙТЕ 7 ДНІВ БЕЗКОШТОВНОГО ДОСТУПУ
> П О Д А Т И З А Я В К У <
ОФОРМІТЬ ЗАЯВКУ ПРЯМО ЗАРАЗ !
УРОК 1. Пошук документів
Шукаємо кодекси і нові закони. Натискаємо на іконку «Нормативні акти», а потім заходимо у розділ «Кодекси України» - всі кодекси перед Вами. Порада: таким способом можна швидко знайти нові закони та законопроекти, курси валют, індекси інфляції тощо.
Якщо не відомі реквізити документу або треба зробити добірку за темою. Заходимо у розділ. Вгорі натискаємо на іконку . У рядку пошуку просто вводимо слово, фразу, номер як при пошуку в інтернеті. Майже миттєво отримаємо перелік документів. Порада: при великій кількості знайдених документів використовуйте фільтри та сортування (іконки знизу екрану).
Якщо відомі реквізити документу. Заходимо у розділ. Вгорі натискаємо на іконку і справа від рядка пошуку натискаємо на іконку . Заповнюємо форму і знаходимо документ.
-
УРОК 2. Зв’язки документів або що ховається за скріпкоюВи працюєте з текстом нормативного документу. Безперечно Вас цікавить практичне його застосування.
Натискайте на знак перед статтею і Ви отримаєте перелік посилань на судові рішення, нормативно-правові акти, консультації тощо.
Порада: зайдіть в «Помічник юриста» (іконка в головному меню системи ipLex.Профі.XL) та пошукайте коментар до статті на основі правових позицій і висновків ВСУ.
Тільки в ipLex, натиснувши на значок поруч із пунктом Ви отримаєте добірку судових рішень до певного пункту (а не до всієї статті!). Це особливо корисно коли на статтю посилається велика кількість судових рішень.
-
УРОК 3. Структура великого документу - знаходимо швидко статті та пункти, бачимо зміни.Працюючи з великим нормативним документом, наприклад, кодексом, дивіться йогоструктуру – іконка знизу екрану.
Ви відразу бачите ті розділи, глави, статті, які було змінено в цій редакції – у структурі вони виділені іншим кольором.
Ви швидко знайдете статтю, адже в розділах і главах вказано діапазон статей.
Ви зможете перейти навіть на пункт статті, бо структура розкривається аж до пунктів.
-
УРОК 4. Редакції документу – на певну дату її діїПри роботі з редакціями документу в системі ipLex є маленький, але дуже важливий нюанс. Ви відкриваєте редакцію документа на конкретну дату її дії. В деяких інших системах замість цього вказано дату документу, що вносить зміни. Це суттєва різниця! З ipLex Ви можете буди впевнені, що на потрібну Вам дату в минулому діяла саме та редакція, яку Ви обрали із переліку.
Також, вкладка редакцій (вгорі над текстом нормативного акту) вміщує і майбутні редакції документу, які Ви можете подивитися.
-
УРОК 5. Судові рішення або чого нема в реєстріСудові рішення беремо із Єдиного державного реєстру судових рішень. При цьому вони проходять ретельний відбір та обробку.
-
1. Робимо відбір судових рішень::
-
- вилучаються процедурні рішення першої інстанції;
-
- вилучаються типові «однакові» рішення, наприклад, про дітей війни чи виплату пенсій.
Це об’єктивний критерій відбору, який дозволяє позбутися великої кількості «зайвих» документів і в той же час зберегти цілісний масив корисних справ.
-
2. Додаємо те, чого нема в реєстрі:
- визначається коротка суть справи – її Ви бачите відразу у реквізитах;
-
- проставляються посилання на нормативні акти – із тексту справи Ви переходите безпосередньо на статтю та навіть пункт! закону чи кодексу;
-
- створюється історія судової справи – Ви отримаєте цілісну картину проходження справи від нижчої до вищої інстанції.
Ще ми робимо аналітику судових рішень, але про це в іншому уроці.
-
-
УРОК 6. Вивчаємо історію судової справиВи знайшли судову справу. Хочете подивитися, з чого все почалося і чим закінчилось?
Натискайте іконку знизу екрану. Ви побачите перелік пов’язаних рішень.
В ipLex встановлено зв’язки між судовими рішеннями не лише за номером, а й за суттюсправи. В різних судових інстанціях справа йде під різними номерами і тому самостійно прослідкувати всю історію майже неможливо.
В ipLex можна побачити весь ланцюжок проходження справи – від першої інстанції до Верховного суду.
Натискайте на значок біля справи і ви побачите зв’язки між рішеннями. Відображення у простій графічній формі значно полегшує роботу.
-
УРОК 7. Пошук судових рішень – цікаві моментиПоради при пошуку судових рішень:
- у рядку пошуку контекст вказуйте повністю без відсікання закінчень;
-
- якщо відомі реквізити судового рішення, користуйтеся іконкою (справа від рядка пошуку);
-
- в переліку знайдених документів читайте абзац з виділенням пошукового контексту, так можна оцінити «корисність» документу навіть не відкриваючи його повністю;
-
- при великий кількості знайдених документів використовуйте фільтри або сортування - іконки знизу екрану;
-
- отримати добірку судових справ можна із нормативного акту без задаванням пошукових умов, просто натиснувши значок біля статті чи навіть пункту закону;
-
- обов’язково дивіться пов’язані рішення (іконка знизу екрану) – дізнаєтесь багато цікавого.
-
УРОК 8. Аналітика судових рішень - в поміч юристу1. Судові новини (іконка головного меню) – це щотижневий моніторинг рішень вищих судів. Наші експерти відбирають найбільш цікаві, найбільш змістовні та інформативні справи. На появу нового вказує сигнал-позначка біля іконки.
2. Тематичні добірки вищих судів (у розділі «Судові новини») – рішення вищих судів розташовані за тематичними рубриками; більш темним кольором виділені розділи, які нещодавно поповнилися новими документами; всередині рубрики нові документи розміщуються вгорі і також означені темним кольором.
3. Коментарі та практика на основі правових позицій ВСУ. В розділі „Помічник юриста” (іконка головного меню) здійснено упорядкований підбір постанов Верховного суду України, в яких міститься практика застосування норм права та правові позиції щодо вирішення неоднакового застосування судами касаційної інстанції однієї і тієї самої норми права у подібних правовідносинах. Ці правові позиції «прив’язуються» до конкретних статей, а також супроводжуються короткою анотацією.
А ще для юриста в ipLex є приклади договорів та позовних заяв, калькулятори судового збору, пені, штрафів, моніторинг прийнятий законопроектів. Шукайте це у розділі «Помічник юриста».
-
УРОК 9. Створюємо власну базу – працюємо в офлайнСтворюємо власну базу.
Відкриваємо документ. В правому нижньому куті екрану натискаємо іконку . У меню обираємо теку, куди зберігаємо документ. Можемо не обирати теку, тоді документ додасться у кінець списку власних документів.
Працюємо з власною базою.
На головній сторінці натискаємо іконку «Мої документи». Бачимо збережені документи. Можемо з ними працювати. У режимі «Правка» (кнопка знизу екрану) можна:
- впорядкувати документи та папки: натискаємо на позначку справа від назви документа чи папки і перетягуємо на нове місце;
- створити папку: натискаємо на будь-яке місце екрану, обираємо пункт меню «Створити папку»;
- редагувати папку: натискаємо на папку і можемо її відкрити, перейменувати, видалити;
- копіювати документи та папки: натискаємо на назві документа чи папки, обираємо пункт «Відмітити», потім натискаємо на нове місце і обираємо «Копіювати відмічене».
Для збереження натискаємо «Зберегти» знизу екрану.Користуємось в офлайн.
Створена власна база зберігається у «хмарах». База синхронізована, тобто її видно з усіх своїх пристроїв. Щоб зберегти базу в офлайн (або оновити, коли вона вже існує) натискайте вгорі екрану «В офлайн». З такою добіркою зручно працювати там, де немає інтернету, наприклад, в суді.
-
-
-
УРОК 10. Застосовуємо фільтри
Ви запустили пошук і отримали великий список документів. Застосовуйте фільтри!
1. Натискаємо іконку знизу екрану.
-
2. Зверху екрану над списком обираємо параметр. Дуже швидко отримаємо новий список.
-
-
-
-
ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА СУПРОВІД ПРАВОВИХ ПОШУКОВИХ СИСТЕМ
ЗАКОНОДАВСТВО ТА СУДОВА ПРАКТИКА
новини, довідники, аналітика, коментарі, калькулятори
ЮРИСТУ, АДВОКАТУ, БУГАЛТЕРУ, КЕРІВНИКУ
В комп'ютер, планшет, смартфон,
iPhone, iPad, Macbook
ОТРИМАЙТЕ ДНІВ
БЕЗКОШТОВНОГО ДОСТУПУ
ОФОРМІТЬ ЗАЯВКУ ПРЯМО ЗАРАЗ !
> П О Д А Т И З А Я В К У <
з підключення та тестового доступу звертайтесь,
будь ласка, до представника ipLex саме сюди :
Київ 223 10 55 & 050 604 84 63
Пінчук Володимир iplex.ua@gmail.com
Абонентська плата за місяць доступу (грн.)
1 логін | додатковий логін | |
ipLex.Профі |
260 | 180 |
ipLex.Профі.XL |
380 | 280 |
ipLex.Профі.XL+Моніторинг контрагентів |
800 | 600 |
Знижка за передплату:
кількість місяців | 1 | 3 | 6 | 9 | 12 |
розмір знижки | - | 5% | 10% | 15% | 20% |
> О П Л А Т И Т И Д О С Т У П <
КОМП'ЮТЕРНА ДОПОМОГА І СУПРОВІД !
ДИСТАНЦІЙНО (ON-LINE), ТА ВИЇЗД ПО м. КИЇВ
ЩОБ ВСТАНОВИТИ ПРОГРАМУ
ЗАВАНТАЖТЕ ПОТРІБНУ ВЕРСІЮ
Офіційний дилер систем ipLex - ФОП Пінчук Володимир,
> РЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ, ПРИДБАННЯ <
044 223 10 55, 050 604 84 63, iplexua@gmail.com, www.pva.in.ua
Заповніть форму для отримання доступу до ipLex
> П О Д А Т И З А Я В К У <
Ваші запитання по тел. 050 604 84 63, Пінчук Володимир, www.pva.in.ua