- ЕЛЕКТРОННЕ ЗАКОНОДАВСТВО - КОМП'ЮТЕРНА ДОПОМОГА

- ДИЛЕР ПРАВОВИХ СИСТЕМ - ФОП Пінчук В.А. - PVA.IN.UA +38 050 604 84 63

Н А У / НАУ-Експерт

  НАУ-Експерт

НАУ-Експерт — це універсальна правова система, що завоювала досить велику популярність у користувачів. Це обумовлено тим, що інформаційний склад бази розрахований на найширшу категорію спеціалістів: керівники підприємств, юристи, бухгалтери, менеджери з персоналу та інше.

Правова система НАУ-Експерт містить повну законодавчу базу, словники, довідники, каталоги правової тематики, а також спеціалізовані підрозділи: “Бухгалтерський облік, звітність”, “Кадрове діловодство”, а за спеціальним замовленням — аналітичний електронний журнал “Дебет -Кредит”.

Унікальний сервіс “Машина часу” дозволяє переносити нормативно-правову базу у часі, тобто відтворювати склад документів, їх редакції та зв'язки на задану дату у минулому. Це зручно, наприклад, під час податкових перевірок.

Переваги НАУ-Експерт

Технічні можливості НАУ-Експерт дозволяють користуватися базою у будь-якому місці та на будь-якому комп’ютері навіть поза офісом. Для цього потрібно замовити USB-версію системи, що працює на флешці.

Обираючи НАУ-Експерт, Ви отримуєте надійну та зручну у використанні правову систему. А широка консультаційно-довідкова база системи дозволяє з впевненістю вирішувати поточні завдання спеціалістам різних підрозділів підприємства.

 

Легкість в опануванні та використанні системи;
Необмежена кількість місць у мережевому варіанті;
Помірні вимоги до ресурсів комп'ютера;
Простий супровід системи, що не потребує спеціального персоналу;
Можливість швидко завантажити інсталяційний пакет з сайту НаУ.

"... ТОВ «Українська сировина» ЛТД користується Правовими системами НАУ вже на протязі багатьох років. Незважаючи на великий вибір альтернативних правових систем, бажання розлучитися з НАУ жодного разу не виникало. Ми думаємо, що це завдяки зручно і вдало організованим пошукам, особливо пошуку «за темою» (у версії НАУ-9.6 цей пошук називається «експертним»)..."

ЮФ «ВАСИЛЬ КІСІЛЬ І ПАРТНЕРИ»:"... Из свойств неочевидных, но очень полезных при практической эксплуатации, обращает на себя внимание крайняя простота установки/активации/сопровождения программного продукта, в том числе практически мгновенное подключение новых рабочих мест, а также высокая отказоустойчивость системы (включая возможность производить «ремонт» поврежденных файлов без приостановки работы)..."

      

Інформаційний склад 

Нормативно-правові акти;
Регіональна база;
Судова практика;
Консультації;
Проекти законів;
Словник термінів;
Бланки документів;
Каталог банкрутств;
Зведені таблиці;
Довідник органів влади.
 
 

Технічні вимоги 

Windows NT, 2000, XP, Vista, 7
ОЗУ від 512 МБ
Процесор від Pentium 4
Дисковий простір від 6 Гбайт

Для USB-верcії:

USB-носій обсягом від 8 Гбайт
(з числа відомих брендів)
Порт стандарту USB 2.0.
Файлова система USB-носія - NTFS

  • БАЗА ЗАКОНОДАВСТВА

  • З Е М Л Я Ц Т В О

    •  

    •  

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •