- ЕЛЕКТРОННЕ ЗАКОНОДАВСТВО - КОМП'ЮТЕРНА ДОПОМОГА

- ДИЛЕР ПРАВОВИХ СИСТЕМ - ФОП Пінчук В.А. - PVA.IN.UA +38 050 604 84 63

Н А У / МЕГА-НАУ

  МЕГА-НАУ

МЕГА-НАУ - найпотужніша правова офлайн-система України - надійний правовий інструмент для аналітичної роботи професійного юриста

Встановлена в офлайні система МЕГА-НАУ гарантує користувачам постійний доступ до інформації, а також забезпечує надійний зв'язок між нормативно-правовою базою і базою судових рішень.

Перш ніж потрапити до системи МЕГА-НАУ, проводиться ретельний відбір судових рішень. В системі не розміщуються малоінформативні для аналізу судової практики документи, наприклад, визначення про перенесення / скасування засідання, однотипні судові рішення (Закон України "Про соціальний захист дітей війни" і т.п.), значний обсяг яких надходить переважно з місцевих судів першої інстанції.

Така фільтрація істотно прискорює пошуки необхідних рішень і полегшує обслуговування бази даних. 

Інтеграція бази судових рішень з нормативно-правовою базою дозволяє з тексту рішення по гіперпосиланню миттєво відкривати текст нормативного акту з позиціонуванням на конкретній статті і з урахуванням редакції документа на дату прийняття рішення.

Водночас, МЕГА-НАУ надає можливість з тексту НПА постатейно робити добірки судових рішень, в тексті яких є посилання на дану статтю.

Проаналізувати судову практику і обрати єдино вірний шлях для вирішення власної судової справи дозволяють пов'язані між собою рішення в процесі їх проходження по інстанціях. 

Перевірка бізнес-партнерів

Особливе значення для багатьох компаній та підприємств має сервіс “Моніторинг контрагентів”, що входить до складу МЕГА-НАУ. Він дозволяє контролювати за кодом ЄДРПОУ «судову біографію» та ризики банкрутств клієнтів, постачальників, підрядчиків та інших осіб, з якими веде справи організація. 

Незалежність і мобільність

Робота МЕГА-НАУ не залежить від зовнішніх умов і наявності інтернету - система працює швидко і безперебійно на будь-якому комп'ютері, а для великих підприємств МЕГА-НАУ дозволяє використовувати одну систему для всіх підрозділів - мережевий варіант розрахований на необмежену кількість користувачів.

Зручність і унікальність МЕГА-НАУ ще й у тому, що система легко встановлюється на зовнішній USB-носій або планшет під Windows 8.

Професіонали обирають МЕГА-НАУ!

      
 

Інформаційний склад 

Судові рішення
- рішення, вироки, постанови, ухвали Верховного Суду України, вищих спеціалізованих та апеляційних судів України*; 
- постанови, рішення, вироки окружних адміністративних судів, місцевих господарських та місцевих загальних судів*.

- вилучаються масові однотипні судові рішення.

Аналітично-правова база НАУ-Експерт
 
 

Технічні вимоги 

Windows NT / 2000 / XP / Vista / 7
ОЗУ від 512 MБ (для Vista від 1 ГБ)
Процесор від Pentium IV
Дисковий простір від 50 Гбайт

Для USB-верcії:

USB-вінчестер від 100 Гбайт
(з числа відомих брендів)
Порт стандарту USB 2.0.
Файлова система USB-носія - NTFS

  • БАЗА ЗАКОНОДАВСТВА

  • З Е М Л Я Ц Т В О

    •  

    •  

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •