- ЕЛЕКТРОННЕ ЗАКОНОДАВСТВО - КОМП'ЮТЕРНА ДОПОМОГА

- ДИЛЕР ПРАВОВИХ СИСТЕМ - ФОП Пінчук В.А. - PVA.IN.UA +38 050 604 84 63

Н А У / МЕГА-Прецедент

 МЕГА-Прецедент

Правова система МЕГА-Прецедент – це інноваційний аналітичний продукт, що не має аналогів. Система розроблена з урахуванням побажань користувачів: юридичних фірм та приватно практикуючих юристів. Вона призначена для ґрунтовної підготовки юриста чи адвоката до судового засідання.

Обрана судова практика 

До складу МЕГА-Прецедент увійшла добірка найбільш вагомих судових рішень, які відібрано, спираючись на судовий досвід роботи спеціалістів з права.

Професійна добірка складається з понад 1 400 000 судових рішень, що пройшли шлях від нижчих до вищих судових інстанцій та мають власну історію. В історії справи відображаються інші рішення, на які є посилання з поточного. Крім того, судові рішення мають прямі та зворотні зв’язки з нормативно-правовими актами.

Все це дозволяє проаналізувати судову практику та обрати єдиний вірний шлях для вирішення власної судової справи.

Компактність 

Безперечною перевагою МЕГА-Прецедент є поєднання значного обсягу вагомої судової практики з компактними техніко-економічними показниками – система займає небагато місця на диску, швидко оновлюється, а також допускає роботу необмеженого числа користувачів у локальній мережі. Все це дозволяє заощадити Ваш час та кошти при роботі з системою. 

Мобільність

Ще однією з переваг МЕГА-Прецедент є мобільність – система може бути встановлена на USB-носій (флешку), а отже працювати та оновлюватись на будь-якому комп’ютері.

Юрист Маліченко Л.Т.: "... система МЕГА-Прецедент надає такий матеріал для роботи юриста чи адвоката, який практично неможливо отримати ані в інших системах, ані в інтернеті..." 

       

 

Інформаційний склад 

Судові рішення, які обираються за об'єктивними критеріями, а саме: 
рішення судів загальної юрисдикції України, що мають історію проходження справи судами різних інстанцій та розглядалися (чи подавалися на розгляд) у вищих судах України.
Аналітично-правова база НАУ-Експерт
 
 

Технічні вимоги 

Microsoft Windows NT / 2000 / XP / 2003 Server / Vista/ Linux
Оперативна пам'ять: від 500 MБ (для Vista від 1 ГБ)
Процесор: не нижче за Pentium IV 3 Ггц
Дисковий простір від 10 Гбайт

Для USB-верcії: 

USB-носій обсягом від 16 Гбайт
(з числа відомих брендів)
Порт стандарту USB 2.0.
Файлова система USB-носія - NTFS

  • БАЗА ЗАКОНОДАВСТВА

  • З Е М Л Я Ц Т В О

    •  

    •  

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •