- ЗАКОНОДАВСТВО - КОМП'ЮТЕРНИЙ СЕРВІС -

ПІДКЛЮЧЕННЯ, СУПРОВІД +380442231055, +380506048463 - Володимир Пінчук - PVA.IN.UA

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ОФІС / ПРИДБАННЯ


      Натисніть кнопку "оплатить" для моментального переказу коштів карткою

   350 ГРН ЗА ОДИН РІК - ЗНИЖКА 10% 

  Зв'яжіться, будь ласка, відразу після оплати:  +380506048463 (Viber),  Володимир

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ
З А Я В К А  ТА

Р Е Є С Т Р А Ц І Я


*********************************
ВАРІАНТ ОПЛАТИ  КОШТІВ КАРТКОЮ

  
            
 

 

 

   390 ГРН ЗА РІК 

Після оплати зв'яжіться будь ласка:  +380506048463 (Viber),  Володимир  

 

ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ОФІС" ПРОЧИТАВ І ЗГОДЕН З НИМ. 

НАТИСНЕННЯ КНОПКИ "ОПЛАТИТЬ" І ПЕРЕХІД ДО ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ ПІДТВЕРЖУЄ МОЮ ЗГОДУ


ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ДОГОВІР ПРО ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ «РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ОФІС»

Даний Ліцензійний Договір є юридичним документом - договором, що укладається між Вами, кінцевим користувачем (фізичною або юридичною особою, надалі за текстом – «Ви»), що набувають право по використанню локальної версії програми «РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ОФІС» версія 2.1 (далі по тексту – «Програмне забезпечення» або «ПЗ»), та ТОВ «ЮК «НООСФЕРА» (далі по тексту –«Правовласник»), що є виробником програмного забезпечення і правовласником виключних авторських прав на вищевказане програмне забезпечення, в якому можливе використання розробок і технологій інших виробників, права на які надані відповідно до законодавством України та міжнародними конвенціями, про наступне:

1. Цим Договором Правовласник надає вам невиключне право по використанню ПЗ на умовах, викладених в цьому Договорі. Якщо Ви не згодні з умовами цієї Ліцензійної угоди, Ви не маєте права встановлювати і використовувати ПЗ. Встановлюючи ПЗ Ви погоджуєтесь з усіма положеннями та умовами даного Договору. Всі умови обумовлені далі, відносяться як до ПЗ у цілому, так і до всіх його компонентів окремо. ПЗ і супутня йому документація є об’єктами виняткових прав Правовласника. Використання ПЗ з порушенням умов цього Договору є порушенням законодавства і тягне за собою передбачену законодавством відповідальність. Інсталюючи програмне забезпечення Ви безумовно погоджується з умовами цього Договору.

2. Реєстрація ПЗ забезпечується ліцензійним ключем, який має бути надісланий на Вашу адресу електронної пошти при законному придбанні ліцензійного ключа по використанню ПЗ. Для придбання ліцензійного ключа Ви самостійно вказуєте на сайті noosfera.ua Вашу адресу електронної пошти, Ваше прізвище та ім'я або найменування організації, код конфігурації Hardware fingerprint. Використовувати ПЗ можливо тільки на кількості комп’ютерів (робочих станцій, серверів і т.д.), відповідній кількості придбаних Вами ліцензійних ключів на використання ПЗ.
Ліцензійний ключ відповідає коду конфігурації Hardware fingerprint, що формується після встановлення ПЗ. Придбаний ліцензійний ключ дійсний лише для одного коду конфігурації Hardware fingerprint. Ви самостійно повідомляєте Правовласника про код конфігурації Hardware fingerprint. Один ліцензійний ключ дає право використання ПЗ на одному комп’ютері. Строк дії ліцензійного ключа 365 днів.

3. Ви не маєте права передавати ліцензійний ключ третім особам або поміщати його на носії, доступному третім особам, а також розміщувати його в мережі Інтернет чи іншому відкритому доступі. У випадку втрати законно отриманого ліцензійного ключа Правовласник може повторно надіслати на Вашу адресу електронної пошти ліцензійний ключ. Для цього необхідно надати Правовласнику номер оплаченого рахунку за придбання ліцензійного ключа. Повторне надання ліцензійного ключа можливе лише протягом 120 днів з дня реєстрації ПЗ. Після другого отримання ліцензійного ключа Ви не зможе отримати ліцензійний ключ безкоштовно втретє. Всі наступні отримання ліцензійного ключа можливі після сплати вартості згідно цін, що визначає Правовласник на день такого звернення.
Правовласник не несе відповідальності за можливі перерви в роботі комп’ютера, що спричинило затримку, а також відмову в реєстрації програми якщо Ви вказали неправильний код конфігурації Hardware fingerprint.
Ви погоджуєтеся з тим, що зобов’язані дотримуватися умов ліцензійної угоди та не маєте права вимагати повернення коштів сплачених за придбання ліцензійного ключа.
 
4. Вам не дозволяється змінювати, декомпілювати, дезассемблірувати, дешифрувати і проводити інші дії з об’єктним кодом ПЗ, що мають на меті одержання інформації про реалізацію алгоритмів, використовуваних в ПЗ, без письмової згоди на те Правовласника. Ви не маєте права будь-яким чином модифікувати механізм внутрішнього захисту ПЗ. Копіювання ПЗ із завідомо усуненим або зіпсованим механізмом внутрішнього захисту і перевірки ліцензійного ключа, так само як використання таким чином зміненого ПЗ, є незаконним.
 
5. Протягом строку дії даного Договору Ви маєте право користуватися ПЗ, звертатися в Службу технічної підтримки Правовласника або розповсюджувача ПЗ, який має відповідний договір з Правовласником. Правовласник гарантує відповідь на звернення користувача, який вказав свої реєстраційні дані, що надійшло на електронну адресу Правовласника. Ви погоджуєтеся з тим, що отримані від Вас в процесі реєстрації дані, а також інформація, повідомлена при зверненні до технічної підтримки, можуть бути використані Правовласником виключно для формування рахунку для оплати за придбання ПЗ, формування ліцензійного ключа, зв’язку з Вами та технічної підтримки. Отримана від Вас інформація обробляється у відповідності до законодавства України. Надаючи свої дані Ви підтверджуєте свою згоду на обробку своїх персональних даних для формування рахунку для оплати за придбання ПЗ, формування ліцензійного ключа, зв’язку з Вами та технічної підтримки.
 
6. ПЗ і супутня йому документація надаються Вам «ЯК Є» («AS IS»), відповідно до загальноприйнятим у міжнародній практиці принципом. Це означає, що за проблеми, що виникають в процесі установки, оновлення, підтримки та експлуатації ПЗ (в тому числі: проблеми сумісності з іншими програмними продуктами (пакетами, драйверами та ін), проблеми, що виникають через неоднозначне тлумачення супровідної документації, невідповідності результатів використання ПЗ Вашим очікуванням і т.п.) Правовласник відповідальності не несе.
Будь-яка особа, юридична або фізична, що використовує дане ПЗ на законних підставах, має розуміти, що самостійно несе повну відповідальність за можливі збитки, включаючи непрямі, спеціальні, опосередковані або випадкові збитки, а також збитки у зв’язку з упущеною вигодою, втратою ділової інформації та будь-які інші збитки пов’язані з використанням ПЗ. Це обмеження поширюється на: будь-які питання, пов’язані з ПЗ, послугами, вмістом веб-вузлів третіх осіб (включаючи код), а також з програмами третіх осіб.
Це обмеження діє навіть у випадку, якщо: оновлення програмного забезпечення або грошове відшкодування не компенсує всі збитки та шкоду; Правовласник знав або повинен був знати про можливість таких збитків або шкоди.
В усіх випадках максимальна відповідальність Правовласника обмежується вартістю ліцензійного ключа.
 
7. Договір набуває чинності з моменту встановлення Вами ПЗ. Дія договору може бути припинена Правовласником в односторонньому порядку у випадку порушення Вами будь-якого з положень цього Договору.
 
Даний договір є публічною офертою в розумінні законодавства України. Використовуючи програму «РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ОФІС» Ви безумовно погоджуєтесь з умовами даного договору та укладаєте ліцензійний договір між Вами та ТОВ «ЮК «НООСФЕРА» про надання права використання ПЗ.

 


КОМП'ЮТЕРНА  ДОПОМОГА І СУПРОВІД !  ДИСТАНЦІЙНО (ON-LINE), ТА ВИЇЗД ПО м. КИЇВЗАКОНОДАВСТВО ТА СУДОВА ПРАКТИКА
в комп'ютер, планшет, смартфон, iPhone, iPad, Macbook

 
ОТРИМАЙТЕ  БЕЗКОШТОВНИЙ 
ТЕСТ-ДРАЙВ НА ТРИ ДНІ
 
О Т Р И М А Т И 

Т Е С Т - Д Р А Й ВДля підключення та супроводу систем
звертайтесь до представника саме сюди :
Додайте контакти до записника !
+38 050 604 84 63
    
+38 044 223 10 55

мінімальна вартість - 208 грн/місяць
із знижкою 20% - при передплаті на рік
за стандартну версію ipLex.Профі
 
ОФОРМІТЬ  ЗАЯВКУ  НА  ПРИДБАННЯ САМЕ ТУТ

ТА ОТРИМАЙТЕ ДОДАТКОВУ ЗНИЖКУ 
НА ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ
 
П О Д А Т И    З А Я В К У 

Н А   П І Д К Л Ю Ч Е Н Н Я


мінімальна вартість - 304 грн/місяць
із знижкою 20% - при передплаті на рік
за розширену версію ipLex.Профі.XL


Додайте контакти до записника !
pva.in.ua,  iplex.zakon@gmail.com
          +38 050 604 84 63
             
+38 044 223 10 55
                    Пінчук  Володимир

новини, довідники, аналітика, коментарі, калькулятори
ЮРИСТУ, АДВОКАТУ, БУГАЛТЕРУ, КЕРІВНИКУ

Абонентська плата за місяць доступу (грн.)

  1 логін додатковий логін

ipLex.Профі
260 180

ipLex.Профі.XL
380 280

ipLex.Профі.XL+Моніторинг контрагентів
800 600

Знижка за передплату:

кількість місяців 1 3 6 9 12
розмір знижки - 5% 10% 15% 20%
 
 
 
 

 

О П Л А Т И Т И

Д О С Т У П ЩОБ ВСТАНОВИТИ ПРОГРАМУ 
ЗАВАНТАЖТЕ ПОТРІБНУ ВЕРСІЮ

З А В А Н Т А Ж И Т И

П Р О Г Р А М У


 КОМП'ЮТЕРНА  ДОПОМОГА І СУПРОВІД !  ДИСТАНЦІЙНО (ON-LINE), ТА ВИЇЗД ПО м. КИЇВ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заповніть форму для отримання доступу до ipLex
> П О Д А Т И   З А Я В К У <

Ваші запитання по тел. 050 604 84 63
Пінчук Володимир, www.pva.in.ua

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВИХ
СИСТЕМ ПОШУКУ ПО ЗАКОНОДАВСТВУ
в комп'ютер, планшет, смартфон,
iPhone, iPad, Macbook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • З Е М Л Я Ц Т В О

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •