- ЗАКОНОДАВСТВО - КОМП'ЮТЕРНИЙ СЕРВІС -

ПІДКЛЮЧЕННЯ, СУПРОВІД +380442231055, +380506048463 - Володимир Пінчук - PVA.IN.UA

IPLEX - ЗАКОНОДАВСТВО

 • ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ, АБО БЕЗКОШТОВНОГО ТЕСТ-ДРАЙВУ
  ПРОТЯГОМ ТРЬОХ ДНІВ 
  > ЗPАРЕЄСТРУЙТЕСЬ <

ТАРИФИ

 • Профі (базовий)

  Бази даних: 
  Нормативнi акти 
  Судові рішення 
  Регіональна база 
  Каталог банкрутств 
  Курси, індекси 
  Словник термінів

  Служба новин: 
  Моніторинг нових НПА 
  Контроль редакцій 
  Зведений огляд законопроектів 
  Моніторинг судових рішень
   
  Профі.XL (розширений)

  + Юристу: 
  Калькулятори штрафних санкцій 
  Правові позиціі ВСУ 
  Зразки договорів 
  Приклади позовних заяв

  + Бухгалтеру: 
  Калькулятор індексації з/п 
  Журнал Дебет-Кредит 
  Бланки звітності

  + Керівнику: 
  Експрес-перевірка контрагентів
  Преміум (максимальний)

  Всі ресурси ipLex 
  + Конфіденційний моніторинг контрагентів

ДОКЛАДНО ПРО РЕСУРСИ СИСТЕМИ

 •  

   

  • Нормативно-правові акти - база нормативно-правових актів вищих та центральних органів влади України, яка щоденно поповнюється і актуалізується. 
   Джерелами інформації є офіційні сайти органів влади (для оперативного наповнення) і офіційні публікації (для остаточної звірки тексту). 
   Додається інформація про реквізити, публікації, статус документів. 
   Наводиться історія змін документа, поточна редакція, тексти попередніх і майбутніх редакцій на певну дату. Підтримується найважливіша функція зворотних зв'язків документа - посилання на норми права судових рішень, підзаконних актів, узагальнень судової практики, відомчих роз'яснень, правових позицій ВСУ та ін. Посилання є для статей та навіть пунктів нормативних актів.
  • Нові документи - списки нових документів, які надійшли в базу нормативно-правових актів. Списки формуються щодня за останні 30 днів. 
   Найбільш важливі документи супроводжуються анотацією або розгорнутим коментарем. Ви можете подивитися перелік нормативних актів на певну дату або добірки документів за рубриками.
  • Календар редакцій - нові редакції документів для поточного, минулого і наступного тижнів. Також тут представлений перелік нормативних актів, які набрали чинності чи втратили чинність за поточний тиждень, минулий і наступний.
  • Документи на контролі – список документів, які користувач поставив на контроль. Якщо документ зазнав змін, то у списку він позначається іншим кольором. Про те, що сталися зміни Ви можете дізнатися навіть не входячи до розділу - система сама сповістить Вас про зміни яскравим кольором на іконці розділу.
  • Курси, індекси, норми – розділ нормативно-довідкової інформації, необхідної для практичної діяльності, в тому числі: щоденні курси валют; індекси інфляції; соціальні показники (мінімальна зарплата, пенсія, прожитковий мінімум і т.д.); нормативи праці та її оплати; списки державних реєстрів, класифікаторів, стандартів та ін.
  • Регіональні документи – нормативно-правові акти обласних державних адміністрацій та обласних рад України. Джерелом інформації є офіційні сайти відповідних місцевих органів влади. Документи розташовані по регіонах, видавниках, роках. Тексти представлено в єдиному форматі, в них проставлено гіперпосилання на пов’язані документи.
  • Словник термінів – унікальний за структурою і наповненням розділ. Містить близько 30 тисяч правових термінів в алфавітному порядку. Терміни можна знаходити просто пересуваючись по гілках або користуючись пошуком. До кожного терміну наводиться цитата з нормативного акту, в якому визначається даний термін, з можливістю переходу в текст нормативного документу. Якщо термін трактується по-різному в різних документах, то наводяться всі наявні визначення терміну одразу в одному вікні.
  • Проекти законів - тексти та реквізити законопроектів, які зареєстровані у Верховній Раді України. Документи систематизовано за номером, тематикою, профільним комітетом.
  • Моніторинг законопроектів – оперативна інформація про прийняті законопроекти. Щоденно відбираються найважливіші законопроекти, які чекають на підпис Президента та опублікування. Кожен з документів супроводжується анотацією.
  • Ухвалені законопроекти – зведена таблиця ухвалених законопроектів. Для кожного етапу проходження проекту – від ухвалення до опублікування – свій колір. Все наочно, чітко та зрозуміло.

   

  Які ресурси розділу входять до тарифів ipLex

  Ресурс "Нормативна база" Профі.XL Профі
  Нормативно-правові акти + +
  Нові документи + +
  Календар редакцій + +
  Документи на контролі + +
  Курси, індекси, норми + +
  Регіональні документи + +
  Словник термінів + +
  Календар редакцій + +
  Проекти законів + -
  Моніторинг законопроектів + +
  Ухвалені законопроекти + +

   

  • Судові рішення - база судових рішень судів України загальної юрисдикції. При формуванні бази проводиться серйозна додаткова обробка інформації:
   - відсікаються неінформативні рішення (проміжні рішення перших інстанцій, однотипні, "під копірку" рішення про допомоги та пенсії);
   - в текстах розставляються посилання на нормативно-правові акти, їх статті та навіть пункти, що потім дозволяє швидко робити добірки судової практики до норм права;
   - між судовими рішеннями встановлюються зв'язки не тільки за номером справи, але й за суттю, що дозволяє відстежити весь ланцюжок проходження справи по інстанціях; 
   - для полегшення роботи зі списками рішень, до кожного рішення додається коротка суть справи;
   - створено гуглеподібний пошук - пошуковий контекст вказується повністю без відсікання закінчень; в переліку знайдених документів відразу видно абзац з виділенням пошукового контексту для оцінки «корисності» знайденого документу.
  • Судові новини - інформація про найважливіші події судової влади України. Оперативно відслідковуються судові рішення Верховного Суду України, що мають прецедентний характер, наводяться їх тексти та короткий опис суті.
  • Моніторинг судових рішень - добірки рішень вищих судів, що розташовані за тематичними рубриками. Всі рішення вищих судів постійно аналізуються і найбільш значущі розподіляються за рубриками. Наочно відразу видно нові надходження: більш темним кольором виділені розділи, які нещодавно поповнилися новими документами; всередині рубрики нові документи розміщуються вгорі і також означені темним кольором.
  • Правові позиції ВСУ – постатейні коментарі до кодексів, законів, підзаконних і міжнародних актів на основі правових позицій ВСУ. Вкрай необхідна інформація для підготовки до суду! Зроблено упорядкований підбір постанов Верховного суду України, в яких міститься практика застосування норм права та правові позиції щодо вирішення неоднакового застосування судами касаційної інстанції однієї і тієї самої норми права у подібних правовідносинах. В 2 кліка Ви знайдете правову позицію ВСУ до конкретної норми права. Коротка суть позиції винесена у заголовок і «прив’язана» до статті. Розділ постійно поповнюється новими документами.
  • Калькулятори – 6 калькуляторів для юриста:
   - інфляційного нарахування на суму боргу;
   - пені за прострочку платежу;
   - 3% річних за прострочку зобов’язання;
   - суми судового збору; 
   - калькулятор валют; 
   - кількості днів за період.
   Автоматизований розрахунок штрафів, пені, строків - все це економить багато часу. Завжди в актуальному стані, бо одразу враховують зміни законодавства, в т.ч. розміри прожиткового мінімуму, індекси інфляції тощо. А калькулятор судового збору у формі класичної експертної системи ще і підкаже правильне рішення.
  • Приклади позовних заяв - це колекція матеріалів із "реального життя" - ретельно відібрана і систематизована добірка позовних заяв з цивільних спорів. Сюди увійшли найбільш поширені категорії справ, які розглядаються місцевими судами. Дуже легко знайти потрібне, бо все рознесено по рубрикам і має очевидну назву.
  • Рішення КСУ – зібрані в окремий розділ рішення, ухвали, висновки та ін. документи Конституційного Суду України. Крім офіційного тлумачення Конституції України та законів України, КСУ приймає конституційні скарги від громадян. Прийняте рішення КСУ за такою скаргою буде мати, на відміну від рішень інших судів не індивідуальну дію, а загальну, тобто розповсюджуватися на всіх осіб, права, яких можуть бути порушенні дією неконституційного акту. Ви швидко знайдете необхідний документ чи добірку рішень КСУ, користуючись пошуком і фільтрами.
  • Акти органів судової влади - Конституційний Суд України: рішення, висновки, ухвали, заяви... 
   Верховний Суд України: постанови пленуму, правові позиції, висновки, узагальнення, накази, роз'яснення, листи... 
   Вищий адміністративний суд України: постанови пленуму, накази, розпорядження, рекомендації, листи... 
   Вищий господарський суд України: постанови пленуму, постанови президії, узагальнення, роз'яснення, листи… 
   Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ: постанови пленуму, узагальнення, рішення, накази листи… 
   Рада суддів: рішення, заяви, звернення, постанови 
   Судові рішення щодо нормативно-правових актів.
  • Рішення ЄСПЛ – добірка справ Європейського Суду з прав людини, що мають офіційний переклад і опубліковані в офіційних виданнях «Офіційний Вісник України» та «Урядовий кур’єр». ЄСПЧ - це остання інстанція, до якої можуть звернутися громадяни, які не отримали задовільний для них захист правоохоронних органів своєї держави, з метою поновлення власних порушених прав і законних інтересів. Рішення ЄСПЛ носять прецедентний характер і безумовно мають вагомий вплив при розгляді справ в судах України.
  • Реквізити судів – реквізити для сплати судового збору. Обираєте регіон, вказуєте код ЄДРПОУ або назву суду і отримаєте реквізити. Джерелом інформації є офіційний сайт судової влади України. Дані знаходяться в актуальному стані.

   

  Які ресурси розділу входять до тарифів ipLex

  Ресурс "Судова практика" Профі.XL Профі
  Судові рішення + +
  Судові новини + +
  Моніторинг судових рішень + +
  Правові позиції ВСУ + -
  Калькулятори + -
  Приклади позовних заяв + -
  Рішення КСУ + +
  Акти органів судової влади + +
  Рішення ЄСПЛ + +
  Реквізити судів + -

   

  • Перевірка юридичної особи - експрес-перевірка юридичних осіб по банкрутству, ліквідації, судовим справам, сплаті податків, реєстраційним даним тощо. Працює дуже швидко, тому що під час Вашого запиту програма не звертається до десятків сайтів у пошуках інформації, а бере дані зі сформованої та завжди оновленої бази ipLex. Це суттєво економить час та не залежить від працездатності державних реєстрів. На 100% законно, бо використовуються виключно офіційні джерела інформації: державні реєстри у формі відкритих даних і бази даних на основі відкритих державних реєстрів та офіційних оголошень.
  • Перевірка ФОП - експрес-перевірка ФОПів по банкрутству, ліквідації, судовим справам, сплаті податків, реєстраційним даним тощо. Унікальна особливість – знаходить судові справи, в яких брав участь ФОП. Працює дуже швидко, тому що під час Вашого запиту програма не звертається до десятків сайтів у пошуках інформації, а бере дані зі сформованої та завжди оновленої бази ipLex. Це суттєво економить час та не залежить від працездатності державних реєстрів. На 100% законно, бо використовуються виключно офіційні джерела інформації: державні реєстри у формі відкритих даних і бази даних на основі відкритих державних реєстрів та офіційних оголошень.
  • Каталог банкрутств – всі офіційні оголошення про процедури банкрутств (ще з 1999 року) та припинення юридичної особи. Інформація розділу допомагає своєчасно пред'явити претензії до контрагента - банкрута, а також перевірити потенційного ділового партнера. Також відомості про банкрутство використовуються у сервісах "Перевірка юридичної особи" і «Перевірка ФОП».
  • Державні установи – відомості по державним установам. Обираєте регіон, вказуєте код ЄДРПОУ або назву установи і отримаєте дані: фізичну та юридичну адреси, e-mail, ПІБ контактної особи, номери факсу та телефону. Джерелом інформації є офіційний сайт судової влади України. Дані знаходяться в актуальному стані.
  • Зразки та приклади договорів – ретельно відібрані високопрофесійні зразки та приклади договорів. Згруповані за предметом договору. Для кожного виду договору надано вичерпну інформацію: юридичне оформлення договору, бухгалтерський та податковий облік операцій за даним типом договору, зразок договору та від 2 до 26 практичних прикладів по кожній темі. Вивчайте зразки документів та користуйтесь готовими рішеннями!
  • Типові договора та контракти – нормативно затверджені типові договори. Зібрані в єдиний розділ та структуровані за темами: трудова діяльність, сімейні відносини, надання послуг, виконання робіт, передача майна, спільне володіння та користування, реструктуризація заборгованості тощо.
  • Спори з господарських договорів - спеціально створена добірка найбільш цікавих судових справ ВГСУ. Знайдіть справи аналогічні предмету Вашого договору і проаналізуйте вирок ВГСУ. Це допоможе уникнути суттєвих помилок при укладанні договорів. Знайти потрібне дуже легко, бо кожен документ супроводжується заголовком, що передає суть справи. По справі можна подивитися історію – весь ланцюжок проходження, починаючи з нижчої інстанції. Розділ постійно поповнюється, нові справи розташовуються угорі переліку і виділені іншим кольором.
  • Спори з цивільних договорів – добірка цивільних справ ВСУ і ВССУ. Перед тим, як взяти позику чи кредит, купити чи орендувати нерухомість або земельну ділянку ознайомтесь з судовими справами ВСУ і ВССУ по цим темам. Так Ви зможете оцінити правильність запропонованого Вам для укладання договору, а за необхідності, вимагати внесення змін до тексту договору, спираючись на рішення вищих судів.

   

  Які ресурси розділу входять до тарифів ipLex

  Ресурс "Договори та контрагенти" Профі.XL Профі
  Перевірка юридичної особи + +
  Перевірка ФОП + -
  Каталог банкрутств + +
  Державні установи + +
  Зразки та приклади договорів + -
  Типові договора та контракти + -
  Спори з господарських договорів + -
  Спори з цивільних договорів + -

   

  • Новини тижня - тижневий огляд законодавства від електронного журналу «Дебет-Кредит». Короткий та змістовний розбір новин законодавства для бухгалтера. Лише декілька хвилин Вашого часу – і Ви в курсі законодавчих нововведень чи змін. Будьте впевнені – головного Ви не пропустите!
  • Акценти - те, на чому варто зосередити увагу: що чекає бухгалтера в новому році – від нового бюджету до нових правил перевірок, про початок дії нових форм звітів, про набрання чинності важливих змін тощо.
  • Журнал Дебет-Кредит - авторитетна аналітика від журналу "Дебет-Кредит". Улюблене бухгалтерське видання завжди з Вами на Вашому мобільному! Нові випуски – щотижня. Зберігаються архіви попередніх номерів. Є тематичний рубрикатор статей журналу.
  • Запитання-відповіді – розділ містить весь спектр консультацій з Єдиної бази податкових знань, розміщеної в ЗІР на сайті Державної фіскальної служби. Консультації систематизовано, рознесено по рубриках. Розділ поновлюється, тому інформація завжди актуальна. Є великий вибір пошукових можливостей.
  • Курси, індекси, норми – щоденні курси валют НБУ, індекси інфляції, розміри мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму, норми тривалості робочого часу, розміри соціальної допомоги, податкові пільги тощо.
  • Календар бухгалтера – «розгорнутий» календар бухгалтера на кожен місяць. Професійно складений і наочно зрозумілий. На кожну дату вказано податок, звіт, платіж/звітність. Відразу є перехід на форми звітів, декларацій, заяв. Червоним позначені останні дати сплати зобов’язань і подання звітності. Обов’язково вказані підстави по звіту чи платежу – наказ, закон, кодекс, інструкція з можливістю переходу в текст документу.
  • Калькулятори бухгалтера:
   - індексації зарплати;
   - курсу валют;
   - пені за прострочку платежу
   - терміну відпустки; 
   - робочих днів за період; 
   Калькулятори працюють швидко і точно - це економить багато Вашо часу. Завжди в актуальному стані, бо одразу враховують зміни законодавства, в т.ч. розміри прожиткового мінімуму, індекси інфляції тощо.
  • Бланки звітності – бланки звітності та інші первинні документи для ведення обліку та звітності. Бланки представлені у діючій редакції та рознесені за рубриками та періодичністю подання. Всі документи представлені в форматі Word або Excel і готові до заповнення. Також є архів документів - бланки звітності, які діяли в минулому та втратили чинність.
  • Проводки та стандарти – в цьому розділі представлені приклади записів на рахунках бухгалтерського обліку господарських операцій, які виконуються на підставі первинних облікових документів. 
   Надано приклади відображення всіх господарських операцій у бухгалтерському обліку через запис до відповідних регістрів синтетичного та аналітичного обліку в розрізі кореспондуючих рахунків. Представлено проводки, що складаються з опису об'єкта обліку, що дебетується та кредитується.
   Проводки рознесено за рубриками з посиланням на інструкцію про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій.
   Також розділ містить всі Національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку (абревіатура П(С)БО). Це нормативно-правовий акт, затверджений Міністерством фінансів України, що визначає принципи та методи ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності, що не суперечать міжнародним стандартам (МСФЗ).
   В розділі представлено всі 34 Положення (стандарти) бухгалтерського обліку.
   Розділ містить всі офіційні редакції на дату прийняття редакції Положення.
  • Прецеденти застосування ПКУ – база судових справ Верховного суду України до статей Податкового кодексу, в яких висвітлена практика застосування певних норм права. Такі справи – «безубійний» аргумент при відстоюванні власних позицій з податковою. Також Ви завжди можете перевірити правильність свого трактування норми права, що викладена в Податковому кодексі.
  • Огляд податкових спорів – добірка судових справ ВАСУ стосовно скасування податкових повідомлень-рішень, якими збільшено податкове зобов’язання з податку на додану вартість, чи з податку на прибуток підприємств, чи з земельного податку, та з інших видів податку; про визнання протиправними дій ДПІ та скасування наказів тощо. Ви можете відстежити весь ланцюжок проходження справи по інстанціям.

   

  Які ресурси розділу входять до тарифів ipLex

  Ресурс "Бухоблік, звітність" Профі.XL Профі
  Новини тижня + -
  Акценти + -
  Журнал Дебет-Кредит + -
  Запитання-відповіді + -
  Курси, індекси, норми + -
  Календар бухгалтера + -
  Калькулятор індексації зарплати + -
  Калькулятор відпусток + -
  Бланки звітності + -
  Проводки та стандарти + -
  Прецеденти застосування ПКУ + -
  Огляд податкових спорів + -

   

  • Акценти - головні новини трудового законодавства для керівника, начальника відділу кадрів, начальника відділу охорони праці на підприємстві. Короткі та змістовні повідомлення про нове стосовно оплати праці, обліку працівників, атестації робочих місць, охорони праці, відповідальності за порушення трудового законодавства, змін в звітності тощо.
  • Виробничий календар - календар на кожен місяць, в якому вказано та обчислено робочі, вихідні, святкові дні; розраховано норми тривалості робочого часу від 18-годинного до 40-годинного робочого тижня; наведено професійні свята на кожен день місяця. Обов’язково є посилання на нормативні документи, що затверджують норми.
  • Норми робочого часу на рік - впорядкована добірка листів Мінсоцполітики про розрахунок норм тривалості робочого часу на кожен рік.
  • Калькулятор відпусток – швидкий розрахунок терміну відпустки. Розраховує щорічну основну відпустку та відпустку без збереження заробітної плати. Також, на Ваш вибір, можуть бути враховані чи не враховані рекомендації КМУ щодо перенесення робочих днів. Вказуйте перший день відпустки і її тривалість. Моментально отримуйте дані – останній день відпустки і день виходу на роботу, детальні щоденні дані за весь період відпустки.
  • Охорона праці – професійна добірка нормативно-правових актів з питань охорони праці. Документи структуровано за кодами КВЕД: для кожного коду – своя добірка.
  • Зразки документів – якісні зразки документів: накази/розпорядження по персоналу, безстрокові та строкові трудові договори, посадові інструкції, колективний договір тощо. А також нормативно затверджені типові форми документів: щодо колективних трудових спорів, про матеріальну відповідальність, стосовно працевлаштування інвалідів, щодо реєстрації прав та охорони інтелектуальної власності тощо.
   Професійно розроблені установчі документи: Статути ПАТ, ПрАТ, ТОВ; положення про загальні збори, виконавчі органи, наглядову раду та ін.; протоколи загальних зборів учасників чи акціонерів, про призначення директора тощо; повідомлення про спосіб, порядок та строки виплати дивідендів, про проведення позачергових зборів і т.і.
  • Кваліфікаційнi характеристики – довідник кваліфікаційних характеристик, структурований за випусками від 01 до 90.
  • Класифікатор професій - окремо винесений класифікатор професій ДК 003:2010. Майже миттєвий пошук всередині документу! Ви швидко знайдете потрібну Вам професію і дані по ній.
  • Нормативи – інформаційно-довідкові таблиці з нормативів: державні санітарні правила і норми, розмір мінімальної заробітної плати, розмір неоподатковуваного мінімуму, розмір прожиткового мінімуму та рівень забезпечення прожиткового мінімуму, покажчик нормативно-правових актів з питань охорони праці тощо. Завжди в актуальному стані.
  • Прецеденти застосування КЗпП – база судових справ Верховного суду України до статей Кодексу законів про працю, в яких висвітлена практика застосування певних норм права. Статті мають від 1 до 11 прецедентів від найвищої інстанції. Кожна справа «прив’язана» до статті, супроводжується заголовком, що передає її суть, та аналітичним матеріалом з висвітленням головних моментів. Використовуйте ці готові рішення у власній діяльності!
  • Огляд трудових спорів – добірка судових справ ВСУ і ВССУ. Основні теми: про стягнення заборгованості по зарплаті і моральної шкоди, про поновлення на роботі працівника, про відшкодування шкоди в зв’язку з ушкодженням здоров’я на виробництві, про визнання незаконною відмови в перерахунку пенсії, про зобов’язання укласти трудовий договір, про визнання незаконним і скасування наказу про звільнення тощо. Знайти потрібне дуже легко, бо кожен документ супроводжується заголовком, що передає суть справи. По справі можна подивитися історію – весь ланцюжок проходження, починаючи з нижчої інстанції. Розділ постійно поповнюється, нові справи розташовуються угорі переліку і виділені іншим кольором.

   

  Які ресурси розділу входять до тарифів ipLex

  Ресурс "Управління підприємством" Профі.XL Профі
  Акценти + -
  Виробничий календар + -
  Норми робочого часу на рік + -
  Калькулятор відпусток + -
  Охорона праці + -
  Зразки документів + -
  Кваліфікаційнi характеристики + -
  Класифікатор професій + -
  Нормативи + -
  Прецеденти застосування КЗпП + -
  Огляд трудових спорів + -

  Конфіденційний моніторинг контрагентів — сервіс у складі десктопної версії ipLex.Преміум. Він дозволяє щоденно контролювати тисячі бізнес-партнерів, клієнтів, постачальників, конкурентів з метою своєчасного виявлення нової інформації щодо банкрутств, судових справ, змін керівників або власників та ін. Особливості моніторингу контрагентів:

  • Конфіденційність та комерційна таємниця
   Списки контрагентів не передаються будь-яким третім особам (розробникам ipLex включно) або інтернет-сервісам. Комерційна таємниця забезпечується технічно та оформлюється договором.
  • Без обмежень
   Одночасно перевіряються тисячі контрагентів. У будь-який час можна доповнити або відредагувати свій перелік контрагентів.
  • Майже миттєво
   Моніторинг декількох тисяч осіб триває декілька секунд. Перевірка здійснюється за ініціативою замовника. Рекомендована періодичність перевірки — не менше одного разу на тиждень.
  Для підключення сервісу потрібно сплатити тариф "ipLex.Преміум".
  Порядок роботи сервісу та захист комерційної таємниці регулюються окремим додатком до договору про надання інформаційних послуг iplex.

   

  Детальніше про сервіс

 •  

П О Д А Т И

З А Я В К У

 


АДВОКАТУ, ЮРИСТУ, БУГАЛТЕРУ 
!
ПРОДАЖ І СУПРОВІД
ЕЛЕКТРОННИХ  БАЗ ЗАКОНОДАВСТВА
партнер інформаційно-пошукових систем 

050 604 84 63 ВОЛОДИМИРОТРИМАЙТЕ ТРИ 
ДНІ
БЕЗКОШТОВНОГО ДОСТУПУ
до професійної правової системи ipLex.Профі.XL
П О Д А Т И

З А Я В К У

 

ДОДАЙТЕ  ЦЮ КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ ДО ВАШОГО 

ЗАПИСНИКА, В МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН, 
ПЕРЕДАЙТЕ ВАШИМ ЗНАЙОМИМ !


Повна нормативна база України; база судових рішень для аналізу судової практики; регіональні документи, каталог банкрутств, бланки, форми; списки змін законодавства та контроль обраних документів; динаміка проходження "гарячих" законопроектів; інформація про найважливіші рішення судової влади; автоматичний моніторинг фірм-контрагентів; своя база обраних документів, синхронізована для всіх пристроїв; форум (приклади процесуальних документів та позовних заяв).

 

КОМП'ЮТЕРНА  ДОПОМОГА ТА СУПРОВІД ДИСТАНЦІЙНО (ON-LINE), ТА ВИЇЗД ПО м. КИЇВ

 ЕЛЕКТРОННІ БАЗИ ЗАКОНОДАВСТВА
ТА СУДОВОЇ 
ПРАКТИКИ УКРАЇНИ
в комп'ютер, планшет, смартфон, iPhone, iPad, Macbook

ОТРИМАЙТЕ  БЕЗКОШТОВНИЙ 
ДОСТУП 
НА ТРИ ДНІ САМЕ ТУТ
З А Я В К А

Н А  Т Е С Т


Для підключення та супроводу систем
звертайтесь до представника саме сюди:

050 604 84 63  044 223 10 55

Володимир  Пінчук
   www.pva.in.ua
           
                e-mail: iplex.zakon@gmail.com

Додайте ці  контакти до записника !


мінімальна вартість
 - 208 грн/місяць
із знижкою 20% - при передплаті на рік
за стандартну версію ipLex.Профі


ОФОРМІТЬ  ЗАЯВКУ  НА  ПРИДБАННЯ САМЕ ТУТ

ТА ОТРИМАЙТЕ ДОДАТКОВУ ЗНИЖКУ 
НА ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ
П О Д А Т И

З А Я В К У


мінімальна вартість - 304 грн/місяць
із знижкою 20% - при передплаті на рік
за розширену версію ipLex.Профі.XL


новини, довідники, аналітика, коментарі, калькулятори
ЮРИСТУ, АДВОКАТУ, БУГАЛТЕРУ, КЕРІВНИКУАбонентська плата за місяць доступу (грн.)

  1 логін додатковий логін

ipLex.Профі
260 180

ipLex.Профі.XL
380 280

ipLex.Профі.XL+Моніторинг контрагентів
800 600

Знижка за передплату:

кількість місяців 1 3 6 9 12
розмір знижки - 5% 10% 15% 20%
 
 
 
 

 

О П Л А Т И Т И

Д О С Т У П


 ЩОБ ВСТАНОВИТИ ПРОГРАМУ 
ЗАВАНТАЖТЕ ПОТРІБНУ ВЕРСІЮ

З А В А Н Т А Ж И Т И

П Р О Г Р А М У


 КОМП'ЮТЕРНА  ДОПОМОГА І СУПРОВІД !  ДИСТАНЦІЙНО (ON-LINE), ТА ВИЇЗД ПО м. КИЇВ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заповніть форму для отримання доступу до ipLex
> П О Д А Т И   З А Я В К У <

Ваші запитання по тел. 050 604 84 63
Пінчук Володимир, www.pva.in.ua

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВИХ
СИСТЕМ ПОШУКУ ПО ЗАКОНОДАВСТВУ
в комп'ютер, планшет, смартфон,
iPhone, iPad, Macbook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • З Е М Л Я Ц Т В О

 • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


  •